Piła diamentowa typ Samuraj Flanga - krzemex.pl

Piła diamentowa typ Samuraj Flanga

Intensywna, długotrwała praca wymaga posiadania wyjątkowo wytrzymałych i odpornych na ścieranie narzędzi. Wybierając najwyższej jakości piły diamentowe możemy być pewni, że posłużą nam przez dłuższy czas i pozwolą pracować z materiałami o różnej strukturze. Taka właśnie jest piła diamentowa typ Samuraj Flanga.

Piła do pracy z kruchymi surowcami

Tarcza piły Samuraj Flanga podzielona jest na nieregularne segmenty o świetnych właściwościach tnących. Unikalna budowa piły pozwala stosować ją także do materiałów charakteryzujących się dużą kruchością. Piła diamentowa typ Samuraj Flanga nie tylko zapewnia precyzyjne i dokładne cięcie, ale także zapobiega zarysowaniom oraz uszkodzeniom delikatnego materiału i pozwala uzyskać gładkie krawędzie. Równomiernie rozłożone, wysokiej jakości ziarno diamentowe dodatkowo wpływa na wysoką jakość i szybkość cięcia.

Oferta firmy Krzemex

Nasze produkty skierowane są do klientów o szczególnych wymaganiach. Piły diamentowe z naszej oferty są doceniane przez najlepszych profesjonalistów i znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle oraz w budownictwie. Solidność, korzystanie z wysokiej klasy, trwałych materiałów oraz gwarancja najwyższej jakości to myśli przewodnie, które towarzyszą nam podczas naszej pracy!

Rodzaj: