Akcesoria kamieniarskie i pozłotnicze

Prezentowane poniżej akcesoria kamieniarskie to przede wszystkim wysokiej jakości złoto płatkowe o różnych próbach oraz dodatki pozwalające na jego użycie w procesie zdobienia kamienia naturalnego i sztucznego. W niniejszej kategorii znajdziecie Państwo również drobne akcesoria niezbędne w pracy każdego specjalisty, takie jak kredki, ołówki, urządzenia pomiarowe, taśmy, listwy, a także maszyny polerskie i wiertnice z dodatkami do niej. Są to artykuły niekiedy bagatelizowane nawet przez profesjonalistów w branży kamieniarskiej, ale jednocześnie bez których pełna realizacja projektu.

Farba do malowania liter w kamieniu

Jako firma dystrybuująca produkty branży kamieniarskiej przywiązujemy wagę do każdej sprzedawanej przez nas kategorii, łącznie z akcesoriami wykorzystywanymi do elementów ozdobnych kamieni. Tak jest również w przypadku farb do malowania liter w kamieniu i nie tylko. Mamy do zaproponowania między innymi farby akrylowe Jo Sonja's. Jest to wersja doceniana i poszukiwana przez profesjonalnych kamieniarzy, wyprodukowana w Australii. Wprost idealnie nadaje się malowania wszelkich przedmiotów z drewna i kamienia. Wykaz dostępności kolorów i pojemności jest widoczny przy każdym szczegółowym opisie produktów.

Farba do granitu

Farby z tej serii to najwyższej jakości produkty, od lat wykorzystywane przez kamieniarzy do wypełniania liter na nagrobkach i napisach w kamieniu. Produkowane wyłącznie z czystych i najwyższej jakości pigmentów, dają gwarancję wieloletniego i pięknego wyglądu napisów i dekoracji, wykonanych z zastosowaniem tych farb. Farby do granitu między innymi, nie wymagają żadnych rozpuszczalników i nie są szkodliwe dla zdrowia. Na świeżo piaskowanym kamieniu można nakładać farbę po odpyleniu powierzchni, przy starszych napisach konieczne jest odtłuszczenie powierzchni malowanej. Dostępna w kilku kolorach, między innymi: jasne złoto, ciemne złoto, srebrna, czarna, biała i czerwona. W przypadku wszelkich, dodatkowych pytań dotyczących naszych produktów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nazwa Zdjęcie produktu Rodzaj Opis Produktu
Miara Inne

Miara rozkładana 2m, niemiecka .

Przejdź do produktu
Kredki Staedtler permanent Inne

Idealne na powierzchnie takie jak szkło,kamień,metal,plastik.Intensywne kolory z pigmentowym barwnikiem odpornym na wodę .Zapewniają odpowiednie krycie na jasnych,ciemnych i przezroczystych powierzchniach, nie zasychaja i nie przebijają przez papier. Odporna na wodę.
Lumocolor permanent omnigraph, gr.fi 12 dł.113 mm

Przejdź do produktu
Ołówek Staedtler non-permanent Inne

Idealne na powierzchnie takie jak szkło,kamień,metal,plastik. Intensywne nie blaknące kolory z pigmentowym barwnikiem , pisze na mokrej powierzchni, zmywalny .Zapewniają odpowiednie krycie na jasnych,ciemnych i przeżroczystych powierzchniach, nie zasychają i nie przebijają przez papier. Lumocolor permanent glasochrom - kredka w drewnie.

Przejdź do produktu
Ołówek Staedtler permanent Inne

Idealne na powierzchnie takie jak szkło,kamień,metal,plastik. Intensywne nie blaknące kolory z pigmentowym barwnikiem , pisze na suchej powierzchni, niezmywalny. .Zapewniają odpowiednie krycie na jasnych,ciemnych i przeżroczystych powierzchniach, nie zasychają i nie przebijają przez papier. Lumocolor permanent glasochrom - kredka w drewnie

Przejdź do produktu
Listwa do wzmocnień 10mmx3mm Inne

Listwa z włókna szklanego o dużej do wzmocnienia blatów kuchennych. Rowki z obu stron gwarantują absolutnie sztywne połączenie kleju. Przekroju 10 x 3 mm .Pakowane w roli 100m

Przejdź do produktu
Listwa do wzmocnień 10mmx3mm z włóknem węglowym Inne

Listwa z włókna szklanego i włókna węglowego o dużej stabilności do wzmocnienia blatów kuchennych. Rowki z obu stron gwarantują absolutnie sztywne połączenie kleju. Przekroju 10 x 3 mm .Pakowane w roli 100 m

Przejdź do produktu
Taśma rzep - haczyk bez kleju Inne

Materiał rzep bez kleju haczyk. Szerokość 105mm, 163mm

Przejdź do produktu
Taśma rzep - haczyk z klejem Inne

Materiał rzep z klejem, samoprzylepna, haczyk. Szerokość 105mm, 163mm

Przejdź do produktu
Cynasz Inne

Proszki polerskie do polerowania granitu i marmuru, nadaja ostateczny połysk z użyciem filcu oraz powoduje zamaskowanie mikroskopijnych por w granicie i marmurze. Powoduje to optyczne polepszenie połysku na kamieniu. Dostepne kolory: biały, czarny (sadza angielska), czarny hiszpański, zielony, ołowiany.

Przejdź do produktu
Rękaw Ochronny Inne

Rękaw Ochronny

Przejdź do produktu
Fartuch kamieniarski Inne

Fartuch dla zakładów kamienirskich. Fartuch wodoodporny. 175 ~ 185cm. Kolor -- zmienny. Skaj.

Przejdź do produktu
PRZYSTAWKA do Frezów Inne

Po zamontowaniu Szlifierki kątowej firmy Makita - typ 9030 lub 9030SF jako napęd mamy do dyspozycji urządzenie do obróbki krawędzi płyt granitowych za pomoca narzędzi diamentowych o różnych profilach (ćwierćwałki i półwałki, i inne kształtowe)

Przejdź do produktu
MX 1280 Inne

Jest to profesjonalne urządzenie do obróbki profili bocznych płyt granitowych i marmurowych. Posiada własny napęd o mocy 2000W i prędkości 8000obr/min. Max grubość obrabianej płyty to 49mm. Posiada podajnik wody.

Przejdź do produktu
Wiertnica do otworów Inne

Silnik 2600W, regulacja obrotów. Przenośna, max otwór wiercenia - 225mm. Podajnik wody.

Przejdź do produktu
Uniwersalna przystawka do wierteł Inne

Regulowana prowadnica do wierteł koronowych 6 - 83 mm z przyssawką. Pozwala wykonywać otwory na powierzchniach poziomych i pionowych dokładnie w wyznaczonym miejscu, bez ryzyka przesunięcia się wiertła. Gwarantuje dużą precyzję wiercenia.

Przejdź do produktu
Ściągaczka Inne

Ściągaczka dostępna jest w trzech długościach

Przejdź do produktu
GŁOWICA WAHLIWA do Fickert Inne

1.Głowica ma lepsze i nowsze rozwiązanie technologiczne niż pozostałe dostępne na rynku. Jest to moim zdaniem najlepszy kompromis ceny do jakości.
2. Pracuje na krzywce a nie na zębatkach- to duża zaleta
3.Pracuje na smarze a nie na oleju. Smar jest żywotniejszy
4.Korpus otwiera się poprzez zdejmowanie góry na podobnej zasadzie jak otwiera się jajko niespodzianke. To dużo szybsze i wygodniejsze rozwiązanie niż u pozostałych producentow
5.Roczna gwarancja

Dostępne na 6 i 5 segmentów

Przejdź do produktu
PALNIK DO PŁOMIENIOWANIA KAMIENIA Inne

Palniki te przeznaczone są do wykonywania szorstkiej – antypoślizgowej powierzchni. Płomień palnika działając na kamień powoduje złuszczenie warstwy wierzchniej, natomiast schładzanie kamienia wodą zapobiega pękaniu podgrzewanej płyty. Dostępne szerokości głowicy to 100mm i 150mm.

Przejdź do produktu
Prowadnica do Wierteł Inne

Prowadnica do wierteł na przyssawce gumowej, pozwala dokładnie zacząć wiercenie. posiada otwory do wierteł z zakresu 4-12mm

Przejdź do produktu
Złoto w Płatkach Złoto płatkowe

Złoto firmy NORIS przeznaczone do złocenia liter oraz innych detali architektonicznych. Książeczka zawiera 20 lisków o wymiarach 80x80mm. Opakowanie zbiorcze zawiera 12 książeczek złota. Występuje w formie luźnej tzw. wiatrowe, lub w wersji transfer - naklejone na bibułkę. Posiadamy w sprzedaży złoto 23 3/4 karat oraz 24 karat. Dostępna jest również werja złota 23 3/4 karat o podwójnej grubości.

Przejdź do produktu
Klej do złota MIXTION LEFRANC Złoto płatkowe

Klej do pozłotnictwa francuskiej firmy LeFranc - Mixtion, o pojemności 75l dostępnby w 2 wersjach - 12H oraz 3H - pozwala na przyklejanie płatków metalu w zależności od wersji po 12 lub 3 godzinach od jego nałożenia. Sam preparat należy nanosić cienką warstwą na starannie przygotowany grunt. Najlepiej do tego celu nadają się płaskie szczeciniaste pędzle. Właściwie podeschnięty mikstion nie klei się, a przy szybkim przeciągnięciu palcem po jego powierzchni wydaje świszczący dźwięk. Dostępny w opakowaniach 75ml, 250ml, 1000ml.

Przejdź do produktu
Farba Akrylowa JoSonja's 75ml Złoto płatkowe

Farba akrylowa Jo Sonja's ( wersja poszukiwana przez kamieniarzy, wyprodukowana w Australii) 75 ml. Idealna do malowania wszelkich przedmiotów z drewna i kamienia.
Farby z tej serii to najwyższej jakości produkty, od lat wykorzystywane przez kamieniarzy do wypełniania liter na nagrobkach i napisach w kamieniu.
Produkowane wyłącznie z czystych i najwyższej jakości pigmentów, daje to gwarancję wieloletniego pięknego wyglądu napisów i dekoracji wykonanych z zastosowaniem tych farb.
Farby akrylowe - nie wymagają żadnych rozpuszczalników i nie są szkodliwe dla zdrowia.Na świeżo piaskowanym kamieniu można nakładać farbę po odpyleniu powierzchni, przy starszych napisach konieczne jest odtłuszczenie powierzchni malowanej. Dostępna w kilku kolorach , między innymi: jasne złoto, ciemne złoto, srebrna, czarna , biała czerwona.

Przejdź do produktu
Farba Akrylowa JoSonja's 250ml Złoto płatkowe

Farba akrylowa Jo Sonja's ( wersja poszukiwana przez kamieniarzy, wyprodukowana w Australii) 250 ml. Idealna do malowania wszelkich przedmiotów z drewna i kamienia.
Farby z tej serii to najwyższej jakości produkty, od lat wykorzystywane przez kamieniarzy do wypełniania liter na nagrobkach i napisach w kamieniu.
Produkowane wyłącznie z czystych i najwyższej jakości pigmentów, daje to gwarancję wieloletniego pięknego wyglądu napisów i dekoracji wykonanych z zastosowaniem tych farb.
Farby akrylowe - nie wymagają żadnych rozpuszczalników i nie są szkodliwe dla zdrowia.Na świeżo piaskowanym kamieniu można nakładać farbę po odpyleniu powierzchni, przy starszych napisach konieczne jest odtłuszczenie powierzchni malowanej. Dostępna w kilku kolorach , między innymi: jasne złoto, ciemne złoto, srebrna.

Przejdź do produktu
Farba akrylowa KOMPOZIT Złoto płatkowe

Farba akrylowa firmy Kompozit. Idealna do malowania wszelkich przedmiotów z drewna i kamienia. Występuje w opakowaniach 105ml i 500ml.
Farby z tej serii to najwyższej jakości produkty i od niedawna stosowana jest z powodzeniem przez kamieniarzy do wypełniania liter na nagrobkach i napisach w kamieniu.
Produkowane wyłącznie z czystych i najwyższej jakości pigmentów, daje to gwarancję wieloletniego pięknego wyglądu napisów i dekoracji wykonanych z zastosowaniem tych farb.
Farby akrylowe - nie wymagają żadnych rozpuszczalników i nie są szkodliwe dla zdrowia.Na świeżo piaskowanym kamieniu można nakładać farbę po odpyleniu powierzchni, przy starszych napisach konieczne jest odtłuszczenie powierzchni malowanej. Dostępna w kilku kolorach , między innymi: jasne złoto.

Przejdź do produktu