Ściernice Tradycyjne

Ściernice Krzemex do pracy na sucho oraz na mokro to jedne z najlepszych modeli dostępnych na międzynarodowym rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza dotycząca specyfiki trudnej pracy z kamieniem, pozwalają na zaprojektowanie i wyprodukowanie ściernic, które sprostają nawet największym wyzwaniom stojącym przed doświadczonymi kamieniarzami.

Tradycyjne ściernice firmy Krzemex to pewny wybór i gwarancja najwyższej jakości podczas pracy.

  • Do pracy na sucho

    ściernice do pracy na suchoW tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości produkty do pracy na sucho. Zaprojektowaliśmy je z myślą o naszych klientach – każdy oczekuje w końcu czegoś specjalnie dla siebie. Dlatego nasze ściernice bakelitowe, magnezytowe i żywiczne są dostosowane do większości systemów i narzędzi dostępnych na rynku, posiadają różnorodne mocowania oraz są wyprodukowane z najtrwalszych materiałów.

  • Do pracy na mokro

    ściernice do pracy na suchoŚciernice do pracy na mokro znajdujące się w naszej ofercie to prawdopodobnie najlepsze narzędzia tego typu na rynku. Dlaczego? Nasze długoletnie doświadczenie w pracy z kamieniem oraz znajomość oczekiwań naszych klientów pozwoliły nam zaprojektować produkty, które wytrzymają nawet najcięższą pracę i sprostają kryteriom nawet najbardziej wymagających klientów.