Chemia i akcesoria

Chemia kamieniarska oraz akcesoria służą co prawda jako dodatki do niezbędnika każdego kamieniarza, lecz bez wątpienia są to dodatki niezbędne, zapewniające trwałość i nieustające piękno użytego materiału. W poniższej kategorii znajdziecie państwo wszystko, czego potrzeba do zabezpieczenia powierzchni kamienia i upiększenia go z pomocą odpowiednich narzędzi.

 • Uchwyty do narzędzi

  Uchwyty do narzędziPewny chwyt to gwarancja precyzji i dobrze wykonanej pracy. Uchwyty w naszej ofercie przystosowane są do większości narzędzi dostępnych na rynku. Zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Aby wiedzieć więcej, wystarczy przejść do niniejszej kategorii.

 • Chemia do kamienia

  Chemia do kamieniaObróbka to tylko jeden z etapów pracy każdego kamieniarza. O naturalny surowiec należy jeszcze odpowiednio zadbać. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo również różnorodne środki chemiczne do konserwacji kamienia, przedłużające żywotność materiału i zapewniające doskonały wygląd przez lata.

 • Akcesoria kamieniarskie i pozłotnicze

  Akcesoria kamieniarskie i pozłotniczePoza najważniejszym, podstawowym wyposażeniem kamieniarskim, nasza firma oferuje również szeroki asortyment akcesoriów niezbędnych do pracy nie tylko w branży kamieniarskiej, ale także w złotnictwie.

 • Galanteria Nagrobkowa

  Galanteria nagrobkowaJako fachowcy we wszelkich dziedzinach związanych z kamieniem, jesteśmy też w stanie dostarczyć państwu najpiękniejszą galanterię nagrobkową na rynku.