Kamienie na mokro - kamieniarski standard | Krzemex

Kamienie na mokro - kamieniarski standardWiększość prac kamieniarskich odbywa się na mokro .Niezależnie czy korzystamy z automatu polerskiego, maszyny podłogowej czy maszynki ręcznej, potrzebne są jakościowe ściernice, które dobrze radzą sobie w takich warunkach, oferując odpowiednie parametry wydajnościowe oraz dobrze dobrane spoiwo. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno te tradycyjne modele, obecne w kamieniarskich warsztatach od pokoleń, jak i specjalistyczne kształty dostosowane do różnego rodzaju maszyn specjalnych.

Oferujemy Państwo zarówno nasze produkty wyprodukowane w naszym zakładzie w Żywcu według sprawdzonych przez pokolenia kamieniarzy receptur, jak i nowatorskie rozwiązana w tej branży, a także ściernice hiszpańskiej firmy Abressa, z którą współpracujemy jako oficjalny przedstawiciel na Polskę od ponad 20 lat.

 • KRZEMEX - spoiwo magnezytowe

  MagnezytyŚciernice na spoiwie magnezytowym - szeroki wybór kształtów, uchwytów oraz granulacji. Dostępne na każdy rodzaj maszyn.

  • KRZEMEX - spoiwo syntetyczne

   SyntetykiŚciernice na spoiwie syntetycznym - Wykonane na naszym oryginalnym spoiwie. Szeroki wybór kształtów, uchwytów oraz granulacji. Dostępne na większość rodzaj maszyn - również nietypowe kształty.

   • ABRESSA - spoiwo hybrydowe

    AbressaŚciernice hiszpańskie ABRESSA na spoiwie mieszanym - Kamienie ścierne najwyższej jakości. Szeroki wybór kształtów, uchwytów oraz granulacji. Dostępne na większość rodzaj maszyn - również nietypowe kształty.