Narzędzia diamentowe

Diament to najtwardszy materiał występujący naturalnie na Ziemi – z tego powodu znalazł zastosowanie w wielu branżach. Firmy kamieniarskie również dostrzegły zalety wykorzystania diamentu w narzędziach służących do obróbki, zaś firma Krzemex wyszła naprzeciw potrzebom rynku i zajęła się produkcją najdoskonalszych narzędzi diamentowych, które mogą zapewnić ciągłość oraz większą efektywność pracy każdemu, kto pracuje z twardym kamieniem naturalnym bądź z betonem.

 • Piły diamentowe

  piły diamentoweDiamentowe piły dostępne w naszej ofercie to coś, czego szukają najlepsi kamieniarze na całym świecie. Ich staranne wykonanie oraz najwyższa jakość materiałów pozwolą Państwu na zachowanie precyzji niezbędnej do profesjonalnej pracy z kamieniem.

 • Frezy diamentowe

  frezy diamentoweJeśli szukacie państwo najlepiej zaprojektowanych frezów diamentowych, o najwyższych parametrach i zapewniających komfort pracy – dobrze trafiliście! Produkty w tej kategorii na pewno sprostają wszelkim zadaniom, a ich wytrzymałość zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych konsumentów.

 • Frezy diamentowe kształtowe

  frezy diamentowe kształtowePrecyzja wykonania oznacza precyzję pracy, nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Nasze kształtowe frezy diamentowe odznaczają się nie tylko wspomnianą precyzją, ale też jakością materiałów, z których zostały wytworzone.

 • Pady diamentowe

  pady diamentoweDo oszlifowania najtwardszych kamieni potrzeba jeszcze twardszego materiału – dlatego dawno temu zainteresowaliśmy się diamentowymi narzędziami dla kamieniarzy. Nasze pady diamentowe, podobnie jak pozostałe produkty z naszej oferty wykonane z diamentu, zapewniają wygodę pracy oraz niesamowitą trwałość i wytrzymałość na obciążenia.

 • Polerki powierzchniowe i krawędziowe

  Polerki poweirzchniowe i krawędzioweMało jest na świecie materiałów piękniejszych niż doskonale wypolerowany naturalny kamień. Jednakże do uzyskania najlepszych efektów potrzeba nie tylko lat doświadczenia, ale także najdoskonalszych narzędzi. Na szczęście w naszej ofercie znajdziecie państwo diamentowe polerki, dzięki którym uzyskacie rezultaty przerastające nawet najśmielsze oczekiwania.

 • Wiertła

  wiertła diamentoweNaturalny kamień to niezwykle twardy surowiec, który jest prawdziwym wyzwaniem nawet dla najlepszych kamieniarzy. Diamentowe narzędzia naszej firmy mogą jednak znacznie ułatwić państwu pracę. Tak jak pozostałe produkty w tej kategorii, nasze diamentowe wiertła wykonają każde zadanie, nieważne, jak trudne ono będzie.

 • CNC do ociekaczy

  CNC do ociekaczyW dzisiejszych czasach ociekacze to standardowe wyposażenie każdej kuchni. Ale co, gdy stoi przed nami wyzwanie w postaci blatu lub zlewu wykonanego z naturalnego, twardego kamienia? Wtedy z pomocą mogą nam przyjść tylko najwyższej jakości diamentowe produkty dostępne w naszej ofercie.

 • Wałki diamentowe

  Wałki diamentoweDiamentowy wałek to niezbędny przedmiot w ekwipunku każdego doświadczonego kamieniarza – pozwala pracować z najtwardszymi materiałami bez utraty jakości wykonania i wytrzymałości samego narzędzia. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i w tym wypadku nie jest inaczej.

 • Szczotki do Antico

  szczotki anticoKamień jest bardzo podatny na wizualne modyfikacje, ale naprawdę zadowalające efekty można osiągnąć tylko i wyłącznie przy pomocy najlepszych narzędzi. Szczotki do efektu Antico firmy Krzemex dają Państwu możliwość „postarzenia” kamienia w sposób szybki i skuteczny.

 • Narzędzia do obróbki betonu

  narzędzia do obróbki betonuNarzędzia do obróbki betonu