Wysokiej jakości narzędzia diamentowe do kamienia - Krzemex

Narzędzia diamentowe

Diament to najtwardszy materiał występujący naturalnie na Ziemi – z tego powodu znalazł zastosowanie w wielu branżach. Firmy kamieniarskie również dostrzegły zalety wykorzystania diamentu w narzędziach służących do obróbki, zaś firma Krzemex wyszła naprzeciw potrzebom rynku i zajęła się produkcją najdoskonalszych narzędzi diamentowych, które mogą zapewnić ciągłość oraz większą efektywność pracy każdemu, kto pracuje z twardym kamieniem naturalnym bądź z betonem.

Frezy diamentowe

Frezy diamentowe można podzielić na zwykłe i kształtowe. To właśnie frezy kształtowe przeznaczone są do precyzyjnego wykończenia powierzchni i krawędzi kamienia. Należą one do produktów niewątpliwie najwyższej jakości. Precyzja wykonania jest niezbędna w przypadku tych narzędzi, gdyż to od nich zależy ostateczny kształt obrobionego kamiennego bloku. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jak najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, stąd też każdy specjalista z branży kamieniarskiej może być pewien, iż nasze kształtowe frezy do obróbki kamienia to wyposażenie spełniające wszelkie standardy. Frezy do kamienia od Krzemex, zapewniają wytrzymałość, która pozwala na pracę w różnych warunkach – obróbka skrawaniem, praca na sucho oraz wiele innych metod stosowanych w przemyśle.

Tarcze szlifierskie diamentowe

Przy doborze odpowiednich tarcz szlifierskich diamentowych jako eksperci w tej dziedzinie zalecamy kierować się pewną zasadą. Otóż zawsze należy wybierać nieco bardziej miękką szlifierkę od materiału, na którym planujemy pracować. To pozwoli na relatywnie niewielkie zużycie materiałów. Warto zaznaczyć, że w przypadku tarcz szlifierskich diamentowych, podobnie jak w przypadku innych narzędzi diamentowych istnieje możliwość ich doboru na podstawie warunków zastosowania, czyli warunków mokrych bądź suchych. Jeśli wybierzemy już konkretny styl pracy, na sucho bądź na mokro, należy kontynuować ją w ten sam sposób. W przeciwnym razie może dojść do szybkiego uszkodzenia tarczy. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości względem naszych produktów serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 • Piły diamentowe

  piły diamentoweDiamentowe piły dostępne w naszej ofercie to coś, czego szukają najlepsi kamieniarze na całym świecie. Ich staranne wykonanie oraz najwyższa jakość materiałów pozwolą Państwu na zachowanie precyzji niezbędnej do profesjonalnej pracy z kamieniem.

 • Frezy diamentowe

  frezy diamentoweJeśli szukacie państwo najlepiej zaprojektowanych frezów diamentowych, o najwyższych parametrach i zapewniających komfort pracy – dobrze trafiliście! Produkty w tej kategorii na pewno sprostają wszelkim zadaniom, a ich wytrzymałość zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych konsumentów.

 • Frezy diamentowe kształtowe

  frezy diamentowe kształtowePrecyzja wykonania oznacza precyzję pracy, nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Nasze kształtowe frezy diamentowe odznaczają się nie tylko wspomnianą precyzją, ale też jakością materiałów, z których zostały wytworzone.

 • Fickerty diamentowe do automatów

  Fickerty do automatów polerskichWagony i inne typy ściernic do automatów polerskich na spoiwie diamentowych - szeroka oferta narzędzi produkowanych przez renomowane firmy.

 • Pady diamentowe

  pady diamentoweDo oszlifowania najtwardszych kamieni potrzeba jeszcze twardszego materiału – dlatego dawno temu zainteresowaliśmy się diamentowymi narzędziami dla kamieniarzy. Nasze pady diamentowe, podobnie jak pozostałe produkty z naszej oferty wykonane z diamentu, zapewniają wygodę pracy oraz niesamowitą trwałość i wytrzymałość na obciążenia.

 • Polerki powierzchniowe i krawędziowe

  Polerki poweirzchniowe i krawędzioweMało jest na świecie materiałów piękniejszych niż doskonale wypolerowany naturalny kamień. Jednakże do uzyskania najlepszych efektów potrzeba nie tylko lat doświadczenia, ale także najdoskonalszych narzędzi. Na szczęście w naszej ofercie znajdziecie państwo diamentowe polerki, dzięki którym uzyskacie rezultaty przerastające nawet najśmielsze oczekiwania.

 • Wiertła

  wiertła diamentoweNaturalny kamień to niezwykle twardy surowiec, który jest prawdziwym wyzwaniem nawet dla najlepszych kamieniarzy. Diamentowe narzędzia naszej firmy mogą jednak znacznie ułatwić państwu pracę. Tak jak pozostałe produkty w tej kategorii, nasze diamentowe wiertła wykonają każde zadanie, nieważne, jak trudne ono będzie.

 • CNC do ociekaczy

  CNC do ociekaczyW dzisiejszych czasach ociekacze to standardowe wyposażenie każdej kuchni. Ale co, gdy stoi przed nami wyzwanie w postaci blatu lub zlewu wykonanego z naturalnego, twardego kamienia? Wtedy z pomocą mogą nam przyjść tylko najwyższej jakości diamentowe produkty dostępne w naszej ofercie.

 • Wałki diamentowe

  Wałki diamentoweDiamentowy wałek to niezbędny przedmiot w ekwipunku każdego doświadczonego kamieniarza – pozwala pracować z najtwardszymi materiałami bez utraty jakości wykonania i wytrzymałości samego narzędzia. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i w tym wypadku nie jest inaczej.

 • Szczotki do Antico

  szczotki anticoKamień jest bardzo podatny na wizualne modyfikacje, ale naprawdę zadowalające efekty można osiągnąć tylko i wyłącznie przy pomocy najlepszych narzędzi. Szczotki do efektu Antico firmy Krzemex dają Państwu możliwość „postarzenia” kamienia w sposób szybki i skuteczny.

 • Narzędzia do obróbki betonu

  narzędzia do obróbki betonuNarzędzia do obróbki betonu