Piła diamentowa typ Turbo Line - krzemex.pl

Piła diamentowa typ Turbo Line Up

Wydajność na najwyższym poziomie, wyjątkowa wytrzymałość oraz możliwość pracy z bardzo wymagającymi materiałami, takimi jak marmur bądź granit- oto najważniejsze zalety, jakimi może pochwalić się piła diamentowa typ Turbo Line Up. Jej głównym przeznaczeniem jest obróbka kamienia, jednakże wykazuje się dużą skutecznością również przy pracy z takimi surowcami jak beton, cegła czy też konglomerat.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Dzięki dużym szczelinom między segmentami piła diamentowa typ Turbo Line Up podczas pracy generuje niższe temperatury, niż piły o ciągłej bieżni. Dzięki temu nadaje się także do obróbki materiałów, które łatwo ulegają uszkodzeniu. Ten rodzaj piły może być stosowany zarówno do pracy na mokro, jak i na sucho, dzięki czemu ma bardzo uniwersalne zastosowanie!

Gwarancja najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości piły diamentowe, umożliwiające pracę z rozmaitymi surowcami. Nasze produkty charakteryzują się solidnością, długim okresem użytkowania oraz niezawodnością, dzięki czemu pozwalają uzyskać wyjątkowe efekty!

Rodzaj: