Piły diamentowe typu Arix - Krzemex Polska

Piły typu Arix

Piły diamentowe typu Arix

Piły diamentowe nowej generacji typu Arix oraz Zeus obecnie zajmują większość naszej oferty, i w ostatnich latach stanowią najczęstszy wybór kamieniarzy do pracy na piłę. Technologia ta dynamicznie się rozwija, oferując coraz to nowe ostrza, tworzone przez rożnych dostawców. Nasz wybór produktów z tego segmentu to sprawdzone marki, które zdobyły uznanie kamieniarzy w kraju i zagranicą.
Wszystkie piły występują na cichym dysku.

Zapraszamy do zaznajomienia się z parametrami pracy naszych pił


Tabela 1: Prędkości obrotowe i posuwy dla pił
Artykuły:
Artykuł 1: Piły diamentowe - z segmentem czy bez? Artykuł 2: Piły diamentowe - zapobieganie odpadającym segmentom

Nazwa Zdjęcie produktu Rodzaj Opis Produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX Piły typu Arix

Piła ARIX charakteryzująca się specyficznym segmentem w którym ziarna diamentu są regularnie rozmieszczone w całej objętości i powierzchni segmentu tnącego tworząc przestrzenna siatkę wewnątrz segmentu.
Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 30% i wydajności o 60%.
Dostępne średnice to 400mm, 450mm, 500mm, 600mm, wszystkie na zębie 15 mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX LP Piły typu Arix

Piła "Line Up" charakteryzująca się specyficznym segmentem w którym ziarna diamentu są regularnie i zarazem ukośnie rozmieszczone w całej objętości i powierzchni segmentu tnącego.
Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 30% i wydajności o 60%. Dostępna średnica 400/15mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA - ARIX PŁOMIEŃ Piły typu Arix

Piła ARIX PŁOMIEŃ charakteryzująca się specyficznym segmentem w którym ziarna diamentu są regularnie rozmieszczone w całej objętości i powierzchni segmentu tnącego tworząc przestrzenna siatkę wewnątrz segmentu
Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 30% i wydajności o 60%.

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX slant Piły typu Arix

Piła ARIX SLANT (SKOS) z ukośnym kształtem segmentu charakteryzująca się specyficznym segmentem w którym ziarna diamentu są regularnie rozmieszczone w całej objętości i powierzchni segmentu tnącego tworząc przestrzenna siatkę wewnątrz segmentu
Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 30% i wydajności o 60%.
Przeznaczone do szybkiego cięcia bardzo twardych granitów.

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX ND Piły typu Arix

Piła diamentowa Arix ND do twardego i bardzo twardego granitu najnowszej generacji, na cichym dysku, otwór mocowania 50/60mm. Sposób równomiernego rozłożenia diamentu w segmencie powoduje zwiekszenie szybkości i wydajności cięcia a dodatkowo specyficzny kszałt segmentu plasuje tę piłę na samym szczycie jakości tego typu narzędzi .Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 50% i wydajności o 80%. Wysokosc segmentu 16mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX ZENESSIS Piły typu Arix

Piła ARIX Zenessis do twardego granitu na cichym dysku, mocowanie otwór 50/60mm, charakteryzująca się specyficznym segmentem w którym ziarna diamentu są regularnie rozmieszczone w całej objętości i powierzchni segmentu tnącego tworząc przestrzenna siatkę wewnątrz segmentu.
Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 30% i wydajności o 60%.
Dostępna średnica 400/15mm, 500/15mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX ZEUS H20mm Piły typu Arix

Piła Arix Zeus do twardego i bardzo twardego granitu najnowszej generacji, na cichym dysku, otwór mocowania 50/60mm. Sposób równomiernego rozłożenia diamentu w segmencie powoduje zwiekszenie szybkości i wydajności cięcia a dodatkowo specyficzny kszałt segmentu oraz jego wysokość (20mm) plasuje tę piłę na samym szczycie jakości i wydajności tego typu narzędzi .Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 50% i wydajności o 80%.

Dostępna w średnicach 400 mm i 500 mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA typ ARIX ND segment 20 mm Piły typu Arix

Piła Arix ND do twardego i bardzo twardego granitu najnowszej generacji, na cichym dysku, otwór mocowania 50/60mm. W stosunku do modelu na segmencie 16 mm różni się potrójną liczbą zębów, zamiast podwójnej, jak w przypadku wersji na 20 mm. Sposób równomiernego rozłożenia diamentu w segmencie powoduje zwiekszenie szybkości i wydajności cięcia a dodatkowo specyficzny kszałt segmentu plasuje tę piłę na samym szczycie jakości tego typu narzędzi .Daje to niewspółmierne korzyści w postaci wzrostu szybkości cięcia o 50% i wydajności o 80%. Wysokosc segmentu 20mm

Przejdź do produktu
PIŁA DIAMENTOWA ARIX ND SKOS Piły typu Arix

Piła ARIX ARIX ND SKOS ze specjalnym ukośnym zębem łączy w sobie kilka rozwiązań technicznych, łącząc zalety kilku tarcz w naszej ofercie na jednym dysku. Specyficzny kształt segmentu gwarantuje pewność cięcia w twardym materiale, a ukośny ząb - jego szybkość.

Przejdź do produktu