Piła diamentowa typ Turbo Sitko - krzemex.pl

Piła diamentowa typ Turbo Sitko

Poszukujesz narzędzia które skutecznie poradzi sobie zarówno z twardymi, jak i z bardzo kruchymi materiałami? Piła diamentowa typ Turbo Sitko to świetna propozycja, która z uwagi na uniwersalne zastosowanie, jest chętnie wykorzystywana w budownictwie oraz w wielu branżach przemysłowych.

Wyjątkowa piła diamentowa typ Turbo Sitko

Dzięki zamocowanych w segmentach ostrzach, piła diamentowa typ Turbo Sitko charakteryzuje się unikalnymi właściwościami tnącymi i nadaje się do pracy z różnymi materiałami, zarówno tymi o grubszej strukturze, jak i cienkimi, np. ceramicznymi płytkami. Cegła klinkierowa, ceramika, glazura, beton zbrojony, czy nawet granit- nasza piła diamentowa świetnie poradzi sobie z każdym z tych surowców, zapewniając precyzyjne cięcie, umożliwiając staranne oszlifowanie oraz gwarantując wysoką odporność na zużycie.

Gwarancja niezawodności

Dbamy o to, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie najwyższej jakości produkty. Oprócz własnych, wyprodukowanych w Polsce tarcz, zajmujemy się także dystrybucją pił od sprawdzonych dostawców z Japonii, Korei oraz Hiszpanii.

Rodzaj: