Piła diamentowa typ Turbo Narrow Łza - krzemex.pl

Piła diamentowa typ Turbo Narrow Łza

Każda tarcza ma nieco inne zastosowanie i sprawdza się do pracy z innymi materiałami. Jeśli potrzebujemy piły która świetnie poradzi sobie z surowcami o różnej strukturze, i zapewni szybkie oraz precyzyjne cięcie, idealną propozycją jest piła diamentowa typ Turbo Narrow Łza.

Piła do pracy z granitem

Chętnie wykorzystywane do wykańczania wnętrz kamienie takie jak marmur czy granit nie należą do materiałów, z którymi łatwo się pracuje. Twarda struktura stanowi spore utrudnienie podczas cięcia oraz obróbki. Na szczęście, nie stanowi to żadnego problemu dla najwyższej jakości pił diamentowych, takich jak piła diamentowa typ Turbo Narrow Łza. Tarcza wyposażona jest w solidne ostrza zamontowane w segmentach, co zapewnia wyjątkową uniwersalność oraz możliwość pracy z takimi materiałami jak beton zbrojony, cegła, klinkier oraz wiele innych. Tarcze typu turbo pozwalają osiągnąć nawet o 20 % większą prędkość niż popularne tarcze szczelinowe, sprawdzą się więc w przypadku, kiedy duże znaczenie ma szybkość pracy!

Skuteczniejsza praca dzięki pile diamentowej Krzemex

Dzięki precyzyjnym ostrzom i solidnie wykonanej strukturze nasza piła diamentowa typ Turbo Narrow Łza umożliwia szybką i skuteczną obróbkę surowca, co pozwala zaoszczędzić czas oraz energię. Wybierając produkty z naszej oferty, stawiamy na najwyższą jakość!

Rodzaj: