Piła diamentowa typ Piła Flanga | Krzemex

Piła diamentowa typ Piła Flanga

Piła diamentowa typ piła Flanga przeznaczona jest do granitu. Zaprojektowana z najwyższą precyzją, idealnie przystosowana do starannego cięcia nawet najtwardszych materiałów. Profesjonalna piła przyczynia się do szybkiej i sprawnej pracy.

Piła diamentowa typ piła Flanga - wysoka jakość

Nasze piły diamentowe cechują się wysoką koncentracją diamentu. Charakteryzują się długim i niezwykle wydajnym cięciem. Doskonały dobór spoiwa metalowego oraz ziarna diamentowego sprawia, że piły cechują się najwyższą jakością. Diament rozłożony jest równomiernie w każdym segmencie zwiększając szybkość cięcia. Nawet podczas intensywnej pracy przez wiele tygodni piła nie traci swoich właściwości. Ze względu na solidny i gruby dysk, piła nie ma skłonności do krzywienia się. Cechuje się równą i stabilną pracą bez bocznego bicia. Tarcza umożliwia cięcie zarówno na mokro jak i sucho. Zapewnia również bezpieczeństwo podczas użytkowania - nie musimy obawiać się o jej pęknięcie. W naszym sklepie internetowym dostępne są piły w różnych rozmiarach o średnicach: 40, 65, 85 mm. Produkty wyróżniają się niezwykłą wydajnością oraz jakością dostępną za rozsądną, ekonomiczną cenę.

Piła diamentowa typ piła Flanga - precyzyjna praca

Piły do cięcia granitu są niezwykle wytrzymałe. Granit to wyjątkowo wymagający materiał, który przysparza w obróbce nie mało trudności kamieniarzom i pracownikom budowlanym. Piła diamentowa typu Flanga przystosowana jest do cięcia nie tylko granitu ale również kamienia oraz piaskowca o różnej twardości. To idealne rozwiązanie do precyzyjnego wycinania tablic - na przykład nagrobkowych. Wysokiej jakości obrzeże tnące gwarantuje uzyskanie równych krawędzi ciętych materiałów, bez żadnych odprysków oraz zniekształceń. Dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że piła jest gotowa przetrzymać zmienną i długą pracę. Doskonale spisuje się podczas cięcia na dużych stołowych piłach. PIły diamentowe w ofercie naszego sklepu internetowego są wyciszone, zapewniając komfort i cichą pracę. Produkty są oryginalnie zapakowane i fabrycznie nowe, gotowe do użycia.

Rodzaj: