Piła diamentowa typ Narrow - krzemex.pl

Piła diamentowa typ Narrow

Obróbka granitu wymaga wykorzystania najlepszej jakości materiałów. Zadanie to bez problemu spełni piła diamentowa typ Narrow, która sprawdza się nawet w przypadku bardzo twardych surowców.

Piła diamentowa typ Narrow do zadań specjalnych

Podczas cięcia kamienia niezwykle istotna jest szybkość pracy i jakość ostrzy. Dzięki wykorzystaniu precyzyjnej piły diamentowej narrow o wyjątkowo wąskiej tarczy, możemy uzyskać powierzchnię o gładkich, idealnie uciętych krawędziach! Świetnie radzi sobie z twardymi, a jednocześnie kruchymi surowcami takimi jak granit, który należy do najbardziej wymagających kamieni wykorzystywanych w przemyśle i budownictwie. Ten rodzaj piły z powodzeniem można wykorzystywać również do cięcia gresu, ceramiki czy glazury.

Solidność i niezawodność

Piła diamentowa typ narrow wyposażona jest w ciągłą bieżnię równomiernie pokrytą diamentem, co pozwala na uzyskiwanie świetnych efektów nawet w przypadku pracy z kamieniem. Produkty z naszej oferty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, pracujących w różnych branżach- budowlanej, elektrycznej, wodno- kanalizacyjnej itp.

Rodzaj: