KRYSTALIZATOR CTS , impregnat, efekt mokrego kamienia | Krzemex

KRYSTALIZATOR CTS , impregnat, efekt mokrego kamienia

KRYSTALIZATOR CTS ,Produkt ten dotwardza, doszczelnia oraz konsoliduje strukturę co skutkuje ożywieniem koloru, odporności i trwałości podczas eksploatacji. Dedykowany do pomników,nagrobków itp., do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nadaje trwały efekt wybłyszczenia. Jest odporny na UV. Przygotowanie podłoża przed aplikacją:
Podłoże winno być suche, czyste bez kurzu, tłuszczu, brudu itp., stosować do czyszczenia typowe środki czystości, następnie opłukać wodą, wytrzeć do sucha i odczekać od 1 do 3 godzin celem zupełnego wyschnięcia podłoża kamienia.
Sposób użycia: CTS – Krystalizator należy przed otworzeniem opakowania potrząsnąć kilka razy, następnie na czysta i sucha powierzchnie rozprowadzić za pomocą pędzla, tkaniny bawełnianej, nasączyć powierzchnie jednorazowo – obficie, o ile to konieczne w przypadku zbyt chłonnego podłoża powtórzyć operacje nakładania ,odczekać ok 15-20 minut usunąć nadmiar materiału poprzez przetarcie tkaniną, a następnie wypolerować do sucha ręcznie lub mechanicznie, filcem. Temperatura stosowania od + 7 °C do + 25 °C. Nie zaleca się aplikacji przy wilgotności powietrza > 85 % lub zaraz po deszczu lub po przejściu mgły.
Wydajność: w zależności od rodzaju i chłonności materiału podłoża 1 litr wystarcza na ok. 11-15m²
Opakowanie: 0,25 L
Przydatność do użycia: do 3 lat od daty produkcji (data na opakowaniu)

Rodzaj: