IMPREGNAT HYDREX - Tenax | Krzemex

IMPREGNAT HYDREX - Tenax

Produkt zabezpieczający przed plamami, przeznaczony do polerowanych krystalicznych marmurów typu Carara, Thassos, Boticino i materiałów o podobnej naturze. Zalecany również do piaskowców. Do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nie zmienia naturalnego koloru kamienia. Penetruje do wnętrza kamienia, impregnuje nie tworząc powłoki i nie ma wpływu na naturalną paroprzepuszczalność materiału.

Sposób użycia: Obrabiana powierzchnia powinna być sucha i czysta. Ewentualna obecność wody lub kurzu może spowodować iż efekt nie będzie równomierny.Jeśli powierzchnia jest obrabiana po raz pierwszy, sprawdzić działanie produktu na próbce materiału lub na niewidocznym kawałku materiału. Nanieść w sposób równomierny pędzlem, gąbką lub natryskowo. Nadmiar produktu powoduje powstanie na powierzchni lepkie warstwy. Natychmiast po naniesieniu usunąć ewentualny nadmiar sucha ścierką. W przypadku podłóg odczekać min. 24 godz przed wchodzeniem.
Nanieść równomiernie odpowiednią ilość produktu na obrabianą suchą, czystą i odtłuszczoną powierzchnię przy pomocy szmatki, pędzla, wałka lub natryskowo.
Dla uzyskania dobrego efektu zalecane jest dwukrotne potraktowanie powierzchni w odstępie 30 min. Efekt impregnacji po 24 godz.
Wydajność: 20-30 m2/ l w zaleźności od chłonności
Dane techniczne: bezbarwny płyn; czas reakcji/schnięcia ok. 30 min.; efekt impregnacji po 24 godz.
Opakowania 0,25l 1.00l , 5.00l , 10.00l i 20.00l dostępne na specjalne zamówienie

Karta charakterystyki - Impregnat Tenax Hydrex

Rodzaj: