FREZ PALCOWY GALWANICZNY | Krzemex

FREZ PALCOWY GALWANICZNY

Serdecznie witamy w dziale frezu palcowego galwanicznego i cieszymy się, że mamy przyjemność przedstawić Państwu produkt, z którego jesteśmy wyjątkowo zadowoleni. Zapewne specjalistom w tej branży nie trzeba przedstawiać elementu, bez którego wykonywanie nacięć czołowych, żłobień i zagłębień w kamieniu nie byłoby możliwe. Frez ten może być skonstruowany z różnych tworzyw, a jaki to będzie typ materiału, zależne jest od planowanych specyfikacji zastosowania. Najczęściej stosowany jest we frezarkach pionowych, a ich tnące krawędzie znajdują się po bokach i na części czołowej.

Frez palcowy

Frezy te są stosowane w połączeniu z maszynami CNC, które w dzisiejszych czasach są dowodem ciągłych modernizacji przemysłowych. Są to układy sterowane komputerowo, a więc realizacja celów z ich wykorzystaniem jest niezwykle precyzyjna i efektowna. Praca z maszyną CNC może skrócić czas pracy nawet o kilka dni. Przy tym rodzaju obróbki kamienia w równym stopniu jest niezbędna zarówno maszyna CNC, jak i wspomniany frez palcowy galwaniczny. Przy wyborze poszukiwanego frezu zachęcamy do skorzystania z udostępnionych przez nas filtrów, które selekcjonują nasz asortyment pod względem szerokości średnic frezów oraz parametrów ich pracy.

Firma Krzemex

Z naszą firmą Krzemex nie muszą mieć Państwo żadnych obaw dotyczących jakości kupowanych narzędzi. Dzięki pracy na rynku przez ostatnie sześćdziesiąt lat nabraliśmy szeroko pojętej świadomości względem potrzeb rynkowych, a zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zaspokajanie tych potrzeb. Polecając nasze produkty, powołujemy się na zadowolenie i satysfakcje dotychczas najbardziej wymagających klientów. Nasze frezy palcowe posłużą na relatywnie bardzo długi czas, co jest niezwykle znaczące, biorąc pod uwagę tak obciążające i eksploatujące narzędzia warunki pracy. Ponadto zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta, który znaleźć można w zakładce kontakt. Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, by udzielić wszystkich potrzebnych informacji.

Frezy palcowe do maszyn CNC. Przeznaczenie: do miękkiego materiału jak marmur, kamień wapienny. Granulacje: #50,80,120,220,400
Mocowanie: 1/2” . Kształt skręcony. Dostępne średnice:
Ø16 mm długość: 30 mm, 40 mm, 50 mm
Ø20 mm długość: 40 mm, 50 mm
Ø23 mm długość: 50 mm, 60 mm, 70 mm

Parametry pracy:
dla Ø16 mm - 8000 obr/min , posuw 70 mm/min
dla Ø20 mm - 5800 obr/min , posuw 350 mm/min
dla Ø23 mm - 4900 obr/min , posuw 300 mm/mi

Rodzaj: