Frez Ø100mm pojedynczy M14 na sucho – krzemex.pl

FREZ Ø100mm POJEDYNCZY M14 na sucho

Frez Ø100mm pojedynczy M14 na sucho

W branży budowlanej konieczne jest staranne obrabianie materiałów wykorzystywanych przy pracy. Ma to znaczenie nie tylko estetyczne, ale również praktyczne - doskonale dopasowane do siebie elementy to gwarancja solidnej konstrukcji. W precyzyjnej obróbce elementów budowlanych niezastąpione są frezy tarczowe diamentowe które pozwalają na skrupulatne nacinanie, przecinanie oraz wykonywanie rowków i otworów dylatacyjnych w surowcach o różnej strukturze.
Do pracy z najbardziej opornymi materiałami polecamy frez Ø100mm pojedynczy M14 na sucho. Model ten podzielony jest na kilka segmentów solidnie pokrytych diamentowymi drobinami, dzięki czemu bardzo dobrze radzi sobie nawet w przypadku takich surowców jak marmur oraz granit.

Doskonałe narzędzie dla profesjonalistów

Za sprawą swej wysokiej skuteczności w pracy z twardymi materiałami, frez Ø100mm pojedynczy M14 na sucho jest chętnie wybierany przez specjalistów pracujących w branży kamieniarskiej oraz budowlanej. Narzędzie to pozwala uzyskać skuteczność oraz precyzję na wysokim poziomie, co jest szczególnie istotne przy pracy z prestiżowymi surowcami.

Rodzaj: