ANTYPOŚLIZG R9 do Granitu - Ceramiki | Krzemex

ANTYPOŚLIZG R9 do Granitu - Ceramiki

CTS - ANTYPOŚLIZG R9 jest preparatem na bazie wody do stosowania na powierzchnie ceramiczne i kamienne w celu zabezpieczania antypoślizgowego.
Zawarte w preparacie nieorganiczne aktywatory powierzchni oraz polimery, na skutek chemicznej reakcji, wytwarzają trwałe mikrostruktury powodujące wzrost współczynnika tarcia kinetycznego.
PODŁOŻE PRZED ROZPOCZĘCIEM APLIKACJI powinno być oczyszczone z brudu, kurzu, patyny, luźnych i osypliwych fragmentów, taśm i klejów oraz resztek powłok malarskich. Podłoże powinno być suche. Zaleca się zabezpieczyć przed ewentualnymi zabrudzeniami (np. folią malarską) wszystkie powierzchnie drewniane, metalowe, szklane i gumowe, które znajdują się w pobliżu aplikowanego miejsca.
Preparat CTS-ANTYPOŚLIZG R9 produkowany jest w wersji gotowej do użycia.
APLIKACJĘ PREPARATU MOŻNA WYKONAĆ opryskiwaczem ręcznym, wałkiem malarskim, szczotką lub pędzlem. W każdym przypadku należy zapewnić obfite i równomierne rozprowadzenie preparatu na całej powierzchni aż do jej nasycenia (tak aby nie pozostawały puste oczka). Po naniesieniu preparatu na zaaplikowaną powierzchnię należy ją szczotkować ok. 30 sekund w przypadku kamienia i ok. 1 minuty w przypadku powierzchni ceramicznych.
PO ODCZEKANIU OK. 2 MINUT jeszcze raz przeszczotkować całą powierzchnię. W przypadku płytek po upływie 8 min., zaś w przypadku kamienia po upływie 10 minut, należy przerwać reakcję obficie spłukując dwukrotnie powierzchnię wodą. Wodę zebrać odkurzaczem na mokrolub chłonnym materiałem. Podczas aplikowania powierzchnię należy chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem i działaniem opadów atmosferycznych, a ogrzewanie podłogowe musi być wyłączone.
ZABIEG NAJLEPIEJ WYKONYWAĆ w temperaturze od +10 do +25°C.

BEZBARWNY ROZTWÓR, gęstość ok. 1, pH 2,5. Zapach charakterystyczny
WYDAJNOŚĆ: 4 - 5 m/L
POJEMNOŚĆ: 1 L
TRWAŁOŚĆ EFEKTU ANTYPOŚLIZGOWEGO: od 6 do 24 miesięcy
DATA WAŻNOŚCI: + 3 lata

Rodzaj: